.

.

Одлична цена
Среќен Божиќ Снегулка Бел Винил Ѕид Налепница Decals Дома Декор Продавница Пазарот Glasss Прозорец Налепници Бебе Ѕид Decals D792

Среќен Божиќ Снегулка Бел Винил Ѕид Налепница Decals Дома Декор Продавница Пазарот Glasss Прозорец Налепници Бебе

DEN 287.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
канал сина, H611 розова, H635 меки розова, црвена, бела
Големина:
56X70cm
Класификација:
За Фрижидер,За Чад Издувни Гасови,За Кабинетот Шпорет,За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Класичен
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Фестивал
Број На Модел На:
Д-792
Производи во категоријата