.

.

Одлична цена
IWHD Стакло Стил на Лофт Индустриски Ѕид Светлината Нагоре Надолу Дома Осветлување Тела Ретро Рака Ѕид Светилка Црна Applique Luminaire

IWHD Стакло Стил на Лофт Индустриски Ѕид Светлината Нагоре Надолу Дома Осветлување Тела Ретро Рака Ѕид Светилка Црна

DEN 2764.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CE,FCC,CCC
Карактеристики:
ѕидот светлина ѕид светилка
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
Употреба:
празник
База Тип:
E27
Гаранција:
1 година
Осветлување Област:
10-15square метри
Број На Модел На:
D6 13
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Трпезарија
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Боја На Каросеријата:
Црна
Стил:
Гроздобер
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Бренд Име:
IWHD
Боја На Каросеријата:
Злато
Производи во категоријата