.

.

Одлична цена
LIVVY Нови високо квалитетни нерѓосувачки челик хривнија накит модерен спортски обичните мажи хривнија класичен едноставен дизајн накит

LIVVY Нови високо квалитетни нерѓосувачки челик хривнија накит модерен спортски обичните мажи хривнија класичен едноставен

DEN 198.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Број На Модел На:
AS117
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Гроздобер
Функција:
Период Tracker
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Пол:
љубителите'
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
LIVVY
Стил:
европа и америка
Текстурата на материјалот:
Нерѓосувачки Челик + Силикони
Пакување:
Независна пакување
Производи во категоријата