.

.

Одлична цена
година Нови Пристигнување Секси Дама Жените Мода Чипка Сончоглед стил Мека Хулахопки Еластична Pantyhose Чорапи Црвено&Црна порибување 831

година Нови Пристигнување Секси Дама Жените Мода Чипка Сончоглед стил Мека Хулахопки Еластична Pantyhose Чорапи

DEN 54.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Spandex,Најлон
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
831
Тип:
pantyhose
хулахопки во боја:
Црна,Црвена
категорија:
2016 Година Нови Хулахопки
Ткаенини:
најлон чорапи
занаети:
Mesh, Fishnet Чорапи
За сезоната:
Пролет, Лето, Есен
Шема:
Чипка Fishnet Хулахопки
Дебелина:
тенка pantyhose
Боја Стил:
Природна Боја
Производи во категоријата