.

.

Одлична цена
ABS Хром Страна на Вратата се Справи со Капак Трим 4pcs за Порше Macan 2014 2015 година

ABS Хром Страна на Вратата се Справи со Капак Трим 4pcs за Порше Macan 2014 2015 година

DEN 840.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
заштита
Објектот Висина:
0inch
Модел Година:
2014 2015 2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
PSMC001
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Автомобил модел:
За Порше Macan
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Производи во категоријата