.

.

Одлична цена
Сјајна Надворешниот Задниот Браник Guard Плоча Намали За Мерцедес Бенц GLC Класа X205 2015-

Сјајна Надворешниот Задниот Браник Guard Плоча Намали За Мерцедес Бенц GLC Класа X205 2015-

DEN 1200.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
BZGLC15
Специјални Функции:
заштита
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
1.0kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
За Мерцедес Бенц GLC Класа X205
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Модел Година:
2015-2016
Производи во категоријата