.

.

Одлична цена
Поголема ѕвезда ABS хром 8pcs автомобил рачка на вратата маска+4pcs врата се справи со сад за Dodge Калибар 2007-2012

Поголема ѕвезда ABS хром 8pcs автомобил рачка на вратата маска+4pcs врата се справи со сад за Dodge Калибар 2007-2012

DEN 956.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
Поголема ѕвезда
Автомобил модел:
Калибар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
0.5kg
Модел Година:
2007-2012
Материјал:
ABS
Материјал Тип:
ABS
Автомобил Производител:
Dodge
Производи во категоријата