.

.

Одлична цена
СКАРА@FUKA Автомобил Стајлинг за Nissan Обратно Tiida Latio 07-11 Хром Врата се Справи со Капак Трим + Smart Дупка

СКАРА@FUKA Автомобил Стајлинг за Nissan Обратно Tiida Latio 07-11 Хром Врата се Справи со Капак Трим + Smart Дупка

DEN 212.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Тежина:
0.3kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
ОЕМ
Објектот Дијаметар:
00inch
Модел Година:
2007-2011
Објектот Ширина:
00inch
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Должина:
00inch
Материјал:
ABS
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Висина:
00inch
Автомобил модел:
Nissan Обратно Hatchback Tiida Latio
Објектот:
вратата се справи со маска
Пакет:
8 Парчиња
боја:
Сребро.
Инсталирајте место:
брава за влезна врата се справи со
Одговара за 1:
2007-2011 Nissan Обратно (4dr&5dr)
одговара за 2:
2012 Обратно Hatchback само
одговара за 3:
2007-2011 Nissan Tiida / Latio
Производи во категоријата