.

.

Одлична цена
За Hyundai Elantra Туринг 2008-2010 ABS Хром Автомобил Стил, Авто Додатоци Врата се Справи со Капак Рамка Заштитник Скратува 8pcs/set

За Hyundai Elantra Туринг 2008-2010 ABS Хром Автомобил Стил, Авто Додатоци Врата се Справи со Капак Рамка Заштитник

DEN 375.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
Kadore
Автомобил модел:
За Hyundai Elantra Туринг
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10cm
Специјални Функции:
Автомобил Стил, Авто Додатоци
Име На Модел:
11061
Објектот Тежина:
0.5kg
Модел Година:
2008-2010
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Должина:
15cm
Материјал:
ABS
Објектот Дијаметар:
0.1inch
Производи во категоријата