.

.

Одлична цена
За 2014 2015 година Peugeot 2008 Предни Светла за Магла Покрие Трим Главата Светилка Декорација Хром Автомобил-Опфаќа Автомобил-стил, Додатоци

За 2014 2015 година Peugeot 2008 Предни Светла за Магла Покрие Трим Главата Светилка Декорација Хром Автомобил-Опфаќа

DEN 575.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
6cm
Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Должина:
28cm
Специјални Функции:
Заштита&Декорација
Модел Година:
2014 2015 2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
18cm
Автомобил модел:
За Peugeot 2008
Бренд Име:
CHANGZOUWORLD
Име На Модел:
P2008-09132434
Материјал:
ABS
Објектот Тежина:
0.8kg
Производи име:
Задни светла за Магла маска
Производи во категоријата