.

.

Одлична цена
За Kia Cerato К3 Форте 2012-2014 ABS Хром Задните Магла Светлина Foglight Светилка Покрие Трим Надворешните Врати Автомобил Стил Авто-Делови 2 парчиња

За Kia Cerato К3 Форте 2012-2014 ABS Хром Задните Магла Светлина Foglight Светилка Покрие Трим Надворешните Врати

DEN 527.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Ширина:
15cm
Бренд Име:
Kadore
Име На Модел:
106141
Објектот Должина:
35cm
Модел Година:
2012 2013 2014
Специјални Функции:
Заштита & Декорација
Материјал:
ABS
Објектот Дијаметар:
2inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Автомобил модел:
За Kia Cerato К3 Форте
Објектот Висина:
10inch
Производи во категоријата