.

.

Одлична цена
Централната конзола Потпирач за Складирање кутија Лактот Поддршка за BMW X3 E83 2003-2010 F25 план за 2011-2015 црна, сива Беж

Централната конзола Потпирач за Складирање кутија Лактот Поддршка за BMW X3 E83 2003-2010 F25 план за 2011-2015 црна,

DEN 1320.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Осветленост Дел Број:
Никој
Поставување на Возило:
ПРЕД
Производителот Дел Број:
TYZT_111
Другиот Дел Број:
Никој
Материјал Тип:
пластика и кожа СТП
Земја/Регион на Производство:
CN
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Година:
Никој
Автомобил модел:
Никој
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
Никој
Објектот Тежина:
0kg
Модел Година:
Никој
Име На Модел:
ZT001
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
0inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Материјал:
Никој
Производи во категоријата