.

.

Одлична цена
За BMW Серија 3 GT Gran Turismo F34 2013-2017 ABS Хром Пред Магла Светилка Ленти Трим Сет од 2 парчиња Автомобил Додатоци

За BMW Серија 3 GT Gran Turismo F34 2013-2017 ABS Хром Пред Магла Светилка Ленти Трим Сет од 2 парчиња Автомобил Додатоци

DEN 1151.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Име На Модел:
XYL534
Специјални Функции:
Заштита
Автомобил модел:
за BMW
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2013-2017
Објектот Тежина:
400g
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
owntycar
Објектот Висина:
1inch
боја:
сјајна сребрена
Производи во категоријата