.

.

Одлична цена
ОДГОВАРА ЗА NISSAN QASHQAI J11 2014- ХРОМ ПРЕД ЗАДНИТЕ СВЕТЛА ОПАШКА СВЕТЛИНА СВЕТИЛКА ПОКРИЕ ТРИМ РАМКА RIM РАМКИ КАЛАПИ ДОДАТОЦИ

ОДГОВАРА ЗА NISSAN QASHQAI J11 2014- ХРОМ ПРЕД ЗАДНИТЕ СВЕТЛА ОПАШКА СВЕТЛИНА СВЕТИЛКА ПОКРИЕ ТРИМ РАМКА RIM РАМКИ

DEN 1439.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Должина:
1inch
Автомобил модел:
ЗА NISSAN QASHQAI J11 2014-2016
Модел Година:
2016 година
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Материјал:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
LARATH
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
1inch
Тип На Објект:
Налепници
Производи во категоријата