.

.

Одлична цена
250W Електрични Комерцијална Леб Slicers 31 Парчиња Леб Плоштадот Машина за Сечење Q31

250W Електрични Комерцијална Леб Slicers 31 Парчиња Леб Плоштадот Машина за Сечење Q31

DEN 18936.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
31 парчиња
Бренд Име:
YunlinLi
сертификација:
CB
Број На Модел На:
Q31
Моќност (W):
250w
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Додатоци:
Други
Функција:
леб slicer
Напон (V):
220v/110v
Производи во категоријата