.

.

Одлична цена
Новиот Мини 5 Портен HDMI Преклопник 5x1 HDMI Switcher 5 текст 1 излез Splitter HDMI Порт за HDTV 1080P Видео со Далечински управувач RM501

Новиот Мини 5 Портен HDMI Преклопник 5x1 HDMI Switcher 5 текст 1 излез Splitter HDMI Порт за HDTV 1080P Видео со Далечински

DEN 232.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна
Должина:
25m
Надворешниот Дијаметар:
NO
Примена:
Телевизија,Мултимедијални,ТВ КУТИЈА,Компјутер,ДВД Плеер,Проектирање,Следење на
Конектор Б:
HDMI
Пол:
Женски-Женски
оклопна:
Комбинација
Пакет:
Yes
Конектор A:
HDMI
Функција:
Никој
Пакување:
Polybag
верзија:
HDMI 1.4
Тип:
HDMI Кабли
Број На Модел На:
РМ-501
Бренд Име:
REDAMIGO
Пакет:
Пакет 3
Поддршка:
HDMI 1.4/3D TV/HDCP/4K x 2K/TrueHD DTS-HD
Далечинска Контрола:
Поддршка
Пол:
Женски-Женски
Конектор Боја:
Злато
Конектор тип:
HDMI
HDMI Vertiong:
1.4
Производи во категоријата