.

.

Одлична цена
8X4 метри дигитално печатење црни гумени arch / гумени врата / гумени финишот лак играчки

8X4 метри дигитално печатење црни гумени arch / гумени врата / гумени финишот лак играчки

DEN 18240.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Најлон
Возраст Опсег:
> 8 години,12-15 Години,Grownups,5-7 Години,> 6 години,8-11 Години,> 3 години
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Бренд Име:
BingoQiMO
Број На Модел На:
BG-A0573X
Тип:
Гумени лак
Име:
8X4 метри дигитално печатење црни гумени лак
Материјал:
Најлон Оксфорд ткаенина
Воздушниот Компресор:
110V/220V CE/UL
MOQ:
1pc
Големина:
8X4 M
Примена:
гумени лак за забава/свадбена/show/настан
кориснички:
Yes
Додатоци:
компресор, јажиња, sandbags, поправка колекции, пакување торба
Производи во категоријата