.

.

Одлична цена
AA077 BENAO Бесплатен превозот најпопуларните гумени воздух фудбал/табела фудбал , гумени спортски игри/Фудбал inflatables

AA077 BENAO Бесплатен превозот најпопуларните гумени воздух фудбал/табела фудбал , гумени спортски игри/Фудбал inflatables

DEN 21525.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
2.5 x 1.5m Oxford, 2.5 x 1.5m PVC
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
BENAO
Број На Модел На:
AA077
Возраст Опсег:
Grownups
Тип:
гумени маратон ѕид
боја:
Се прилагодите
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Гумени Спортски Игри
Сертификат:
CE/UL/EN71/EN14960
Употреба:
Отворено
Додатоци:
Поправка Колекции
Гаранција:
180 дена
Пакување:
Силна торба
Предност:
Фабрика цена & висок квалитет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Производи во категоријата
DEN 22032.00 -100 %