.

.

Одлична цена
професионален Високо-одделение 6 & 5.5 инчен јапонија 440c челик сечење shears коса ножици берберот makas maquiagem фризерски ножици

професионален Високо-одделение 6 & 5.5 инчен јапонија 440c челик сечење shears коса ножици берберот makas maquiagem

DEN 432.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Косата Режа
Бренд Име:
оган змеј
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
вкупна должина:
15.5 cm/17cm
Тип:
ножици за сечење
Број На Модел На:
S95
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Големина:
5.5 inch
Заби:
1
Производи во категоријата