.

.

Одлична цена
пренослив и практичен автомобил грејач defroster 12v авто грејач греење фан греалка +defroster во еден електрична греалка фан

пренослив и практичен автомобил грејач defroster 12v авто грејач греење фан греалка +defroster во еден електрична

DEN 496.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Греење & Фанови
Објектот Должина:
1cm
Бренд Име:
JMANEYES
Објектот Дијаметар:
1cm
Име На Модел:
JRD0s5965
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.45kg
Специјални Функции:
загреан седиште за бебе
Боја Име:
Црна
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
1cm
Производи во категоријата