.

.

Одлична цена
Тинејџерки долна облека Симпатична Девојки Градник Удобно Без Прстен Мали Гради, долна облека Мали Обука Градници за Млади Девојки

Тинејџерки долна облека Симпатична Девојки Градник Удобно Без Прстен Мали Гради, долна облека Мали Обука Градници

DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
12, 13, 14, 15, 16
Бренд Име:
Aiqingsha
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
T1h8qy61
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Обука Градници
Боја:
Розова, сива, сина
Големина:
70AB=32,75 AB=34,80 AB=36
Тип на чаша:
3/4 Чаша
Дизајн карактеристики:
Bowknot, мазна површина, печатење
Статија број:
T1h8qy61
Применливи Луѓе:
Младите девојки / студенти, млади жени
Основната ткаенина содржина:
Најлон / Најлон
Акции тип:
Целата еден
Функција:
Абсорбента, дише, комфор, за нега, се соберат
Стил:
жива и прекрасна
Производи во категоријата