.

.

Одлична цена
Тинејџерки долна облека Децата Чист Памук Градник Без Прстен Мали Гради, долна облека за Млади Девојки Тинејџерски Студентите долна облека

Тинејџерки долна облека Децата Чист Памук Градник Без Прстен Мали Гради, долна облека за Млади Девојки Тинејџерски

DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
Бренд Име:
Aiqingsha
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
T1h8qy61
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Обука Градници
Боја Класификација:
Сива розова бела црна
Големина:
32/70 34/75 36/80 38/85
куп ткаенини:
Памук
куп поставата:
општ термин за coton и kapok
Во крило на материјал:
Памук
Ткаенина Попозната Како:
општ термин за памук и kapok
Fastener ред број:
Задните Три Ред Hasp
Илустрација:
Печ Помалку
Со Или Без Челик Прстен?:
Без прирабници
no:
T1h8qy61
Производи во категоријата