.

.

Одлична цена
Секси Жените Push Up Градник Лесна Underwire Долна Облека Чипка Шупливи Назад Интимна Долна Облека

Секси Жените Push Up Градник Лесна Underwire Долна Облека Чипка Шупливи Назад Интимна Долна Облека

DEN 106.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чаша Големина:
75B, 80B, 85B
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Шаблон Тип:
Цврста
Поддршка Тип:
Underwire
Градник Стил:
лесна
Декорација:
Чипка
Рака Тип:
Y-линија Ремени
Број На Модел На:
X-203
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
COCKCON
Стил:
Секси
Затворање Тип:
Назад Затворање
Производи во категоријата