.

.

Одлична цена
Памук Пред Копчето Градник За Бремени Жени Породилно Жените Старечки Градник Доење Долна Облека

Памук Пред Копчето Градник За Бремени Жени Породилно Жените Старечки Градник Доење Долна Облека

DEN 76.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бендови Големина:
34, 36, 38, 40, 42
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Рака Тип:
Заменлива Ремени,Прилагодени-ремени
Бренд Име:
ROPALIA
Куп Форма:
Половина Чаша(1/2 Чаша)
Поддршка Тип:
жица за слободни
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
Хранење градници
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Три Кука-и-око
Стил:
Секси
Градник Стил:
лесна
Производи во категоријата