.

.

Одлична цена
Sorbern Висока Пета Оптоварување Глуждот Чизми Чипка-Up Големина 43 Круг Пети Зимски Чевли Жените Комбинација Кадифен Внатрешна Дами Кратки Чизми

Sorbern Висока Пета Оптоварување Глуждот Чизми Чипка-Up Големина 43 Круг Пети Зимски Чевли Жените Комбинација Кадифен

DEN 3024.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Висина:
Глуждот
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Зима
Обвивка Материјал:
Кадифен
Подигнете Тип:
Основни
is_handmade:
Yes
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
zx181
Пети Форма:
Круг Пети
Горниот Материјал:
PU
Затворање Тип:
Чипка-Up
Вратило Материјал:
PU
Пета Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
SORBERN
Со Платформи:
No
Моден Елемент:
Faux Крзно
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Обичај Материјал:
на располагање
прилагодено боја:
на располагање
Обичај Пета Висина:
на располагање
Обичај Чевли Ширина:
на располагање
Производи во категоријата