.

.

Одлична цена
Пролет, Есен Зима Жените Глуждот Чизми Low Med Пета Жена Кратки Чизми botas Висок Квалитет Плус Големина 34 - 40 41 42 43

Пролет, Есен Зима Жените Глуждот Чизми Low Med Пета Жена Кратки Чизми botas Висок Квалитет Плус Големина 34 - 40 41

DEN 855.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Број На Модел На:
HMSPGY786
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
Секси MM
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Платформа
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Сезоната:
Пролет/Есен
Производи во категоријата