.

.

Одлична цена
Пролет, Есен Жените Глуждот Чизми Плоштадот Ниски Високи Потпетици Жена Кратки Чизми Чевли Висок Квалитет Плус Големина 34-40.41.42.43 botas botte

Пролет, Есен Жените Глуждот Чизми Плоштадот Ниски Високи Потпетици Жена Кратки Чизми Чевли Висок Квалитет Плус Големина

DEN 695.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
Секси MM
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Моден Елемент:
Тока
Број На Модел На:
MSHFL2215
Сезоната:
Пролет/Есен
Производи во категоријата