.

.

Одлична цена
класици круг пети платформа чизми секси 20cm ултра висока тенки потпетици чизми плус големина жените чизми 8 инчен глуждот чизми

класици круг пети платформа чизми секси 20cm ултра висока тенки потпетици чизми плус големина жените чизми 8 инчен

DEN 2136.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
YIZHOULI
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Број На Модел На:
Висока Пета Чевли
Вратило Материјал:
PU
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Платформа
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Сезоната:
Пролет/Есен
Платформа Висина:
5-7cm
Модел:
C-075
Со висок :
20cm
Водоотпорен Тајван:
10cm
Пол:
Жените
Кожа Стил:
Мека Кожа
Декорација:
шарм
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Подигнете Тип:
Моден Чизми
Процесот:
Лепило
Производи во категоријата