.

.

Одлична цена
Жените секси мотоцикл Чизми дебели пета чизми секси 7 инчен високо-револвер пумпи Панк боја блок 18cm Високи Потпетици Глуждот Чизми

Жените секси мотоцикл Чизми дебели пета чизми секси 7 инчен високо-револвер пумпи Панк боја блок 18cm Високи Потпетици

DEN 2160.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
YIZHOULI
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
Висока Пета Чевли
Вратило Материјал:
PU
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Тип:
Плоштад пета
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пети Форма:
Круг Пети
Платформа Висина:
7cm И До
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Патент
Сезоната:
Пролет/Есен
Модел:
C-099
Со висок :
18cm
Водоотпорен Тајван:
8cm
Пол:
Жените
Кожа Стил:
Мека Кожа
Декорација:
шарм
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Подигнете Тип:
Моден Чизми
Процесот:
Лепило
Производи во категоријата