.

.

Одлична цена
2.4 GHz Ultrathin Безжична Мулти-допир Оптички Глушец Глувци За Windows, Mac OS

2.4 GHz Ultrathin Безжична Мулти-допир Оптички Глушец Глувци За Windows, Mac OS

DEN 342.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
D22281
Рака Ориентација:
Двете Раце
Интерфејс Тип:
USB
Стил:
Мини
Тип:
2.4 Ghz Безжична
Бруто тежина:
105g
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Моќност Тип:
Батеријата
Пакет:
No
Број на Ролки:
Допрете Шари
Производи во категоријата