.

.

Одлична цена
4Pcs/многу 0.38 mm Симпатична Еднорог Цртан филм Гел Пенкало Промотивни Подароци Канцелариски Училиште & Канцеларија Снабдување

4Pcs/многу 0.38 mm Симпатична Еднорог Цртан филм Гел Пенкало Промотивни Подароци Канцелариски Училиште & Канцеларија

DEN 54.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
гел пенкало
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
DDAYUP
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Пишување Точка:
0.38 mm
Erasable Или Не:
No
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
Еднорог Цртан Филм Гел Пенкало
Производи во категоријата