.

.

Одлична цена
Висок Квалитет на 12 Парчиња/Многу 0.5 mm Знак Пенкало црно мастило Чистење школка Гел за пенкала со Мастило за на училиште, канцеларија Канцелариски Пишување Пенкала

Висок Квалитет на 12 Парчиња/Многу 0.5 mm Знак Пенкало црно мастило Чистење школка Гел за пенкала со Мастило за на

DEN 256.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Мастило Боја:
Црна
Тип:
гел пенкало
Бренд Име:
ZSFANGJUN
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Број На Модел На:
WJI-094
Материјал:
Пластични
Производи во категоријата