.

.

Одлична цена
MEIKSAY Gelpolish Помине Гел Впие Исклучување УВ Гел лак Лак Голи Боја УВ Гел База на Врвот Грб УВ Ламба Помине Уметност Дизајн Гел Лак

MEIKSAY Gelpolish Помине Гел Впие Исклучување УВ Гел лак Лак Голи Боја УВ Гел База на Врвот Грб УВ Ламба Помине Уметност

DEN 151.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Количина:
1pcs
Број На Модел На:
Y0208
Бренд Име:
MEIKSAY
Состојка:
Смола
НЕТО-WT.:
15ml
Тип:
Гел За Полски
гел лак:
ноктите буквар
Излечи:
led лак
гел впие:
Отстрани со Acetone
боја:
гел во боја
Гел Сет:
натопете гел
Дома Гел:
Гел Ноктите
полски ув:
гел за нокти
гел лак:
нокти
гел за нокти:
натопете исклучување гел
Производи во категоријата