.

.

Одлична цена
Транспарентен Мат Гел Горниот Слој на Кафе-Оф Помине Уметност полски Нокти Алатки УВ LED Помине Гел лак 6ml Јасна Боја Буквар

Транспарентен Мат Гел Горниот Слој на Кафе-Оф Помине Уметност полски Нокти Алатки УВ LED Помине Гел лак 6ml Јасна

DEN 30.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Тип:
Гел За Полски
Состојка:
Гел
јачина:
6ml
НЕТО-WT.:
6ml
Број На Модел На:
Гел На Ноктите
Количина:
1pcs
Производи во категоријата