.

.

Одлична цена
5pcs многу За Sony за Ps2 2.4 G Безжична Игра Контролер џојстик Gamepad за playstation 2

5pcs многу За Sony за Ps2 2.4 G Безжична Игра Контролер џојстик Gamepad за playstation 2

DEN 1069.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна, Бела, Сина, Црвена, Зелена, Жолта, бела Транспарентна, Транспарентни сина, Транспарентен црвена, Транспарентна зелена, Транспарентна жолта
Тип:
Gamepads
Бренд Име:
xunbeifang
Интерфејс Тип:
Bluetooth
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Пакет:
No
SONY Модел:
PlayStation2
Број На Модел На:
GSO006
Пристаниште:
За ps2 2.4 G безжична
Работата од далечина:
8m до 10m максимум
SONY Модел:
PlayStation2
Производи во категоријата