.

.

Одлична цена
FS HK USP Тактички Компактен RH Капка Нога со Списанието Торбичка Црна Лов Со Фенерче

FS HK USP Тактички Компактен RH Капка Нога со Списанието Торбичка Црна Лов Со Фенерче

DEN 1028.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
usp
Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Полиуретански
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Услуги:
OEM Услуга
користат за:
airsoftsports пиштол
За:
Лов Додатоци
Употреба:
airsoft пиштол
тип на:
пиштол додатоци
Производи во категоријата