.

.

Одлична цена
ELSVIOS Висок Квалитет Лето се Облекуваат Жените Флорални Остава Печати Памук Boho се Облекуваат Секси V Деколте, Backless Мини Шпагети Рака Фустани

ELSVIOS Висок Квалитет Лето се Облекуваат Жените Флорални Остава Печати Памук Boho се Облекуваат Секси V Деколте,

DEN 276.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Деколте:
V Деколте
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Бренд Име:
ELSVIOS
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
E04146
Силуета:
Лабава
Материјал:
Полиестер,Памук
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни
Производи во категоријата