.

.

Одлична цена
2017 Висок квалитет принцеза се облекуваат девојките свадба дипломирањето gown пурпурна деца цвет облечи vestido де феста infantil menina

2017 Висок квалитет принцеза се облекуваат девојките свадба дипломирањето gown пурпурна деца цвет облечи vestido де

DEN 489.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
3T, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
KidsCastillo
Број На Модел На:
GLDR0086
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Voile,Mesh,Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Европски и Американски Стил
Фустани Должина:
Средината На Теле
Декорација:
Appliques
Јака:
О Деколте
Производи во категоријата