.

.

Одлична цена
Моден Деца Лето Девојки Tassel Цветни Фустани Бебе Девојка Без Ракави Дополнителните Sundress Деца Симпатична 2017 Принцеза Облека

Моден Деца Лето Девојки Tassel Цветни Фустани Бебе Девојка Без Ракави Дополнителните Sundress Деца Симпатична 2017

DEN 69.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 12M
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
мини маус
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Декорација:
Чипка
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Производи во категоријата