.

.

Одлична цена
Бебе Девојки Партија Долг Ракав Блузи Т-маица+Tulle Тимови Поставите Туту Фустан

Бебе Девојки Партија Долг Ракав Блузи Т-маица+Tulle Тимови Поставите Туту Фустан

DEN 155.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
групи момчиња девојчиња
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Декорација:
Цвеќиња
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Производи во категоријата