.

.

Одлична цена
28 видови на стил породилно облека облека се облекуваат Лето носат лабава бременоста кратко sleeve Т-маица бремени жени фустани

28 видови на стил породилно облека облека се облекуваат Лето носат лабава бременоста кратко sleeve Т-маица бремени

DEN 214.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Породилно Големина:
0
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Бренд Име:
Gezmiajina
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Јака:
Брод Вратот
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Должина(cm):
Краток
Големина:
All code
Стил:
Слободно време, лабава, големи дворови
На ткаенина:
Slub памук
еластичен:
Висок
Боја:
Печатење
Сезоната:
Во текот на летото
Производи во категоријата