.

.

Одлична цена
Мали Дин Лето Жените Сина Midi Молив Sundress Еден Рамо Завој Секси Клуб Партија Возбудува Фустани 2017 Vestido Де Феста Mujer

Мали Дин Лето Жените Сина Midi Молив Sundress Еден Рамо Завој Секси Клуб Партија Возбудува Фустани 2017 Vestido Де

DEN 991.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Избрани,Lanon,Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
Молив
Декорација:
Возбудува
Деколте:
Асиметрични
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Едно Рамо
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
wsfs
Број На Модел На:
88504A
Стил:
Симпатична
Производи во категоријата