.

.

Одлична цена
Девојки Облека Снежана Принцеза Се Облекуваат Облека Детска Облека Belle Moana Девојки Се Облекуваат Децата Се Облекуваат Семејство Облека Сирена Мини

Девојки Облека Снежана Принцеза Се Облекуваат Облека Детска Облека Belle Moana Девојки Се Облекуваат Децата Се Облекуваат

DEN 551.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
8T, 9T, 10T, 24M, 18 МИЛИОНИ, 4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
XINGSTAR
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
Асиметрични
Декорација:
Лак
Силуета:
обложени се облекуваат
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Производи во категоријата