.

.

Одлична цена
AiLe Зајакот Година Нови Девојки Фустан Scrawl Шема Памук Принцеза се Облекуваат Лето Бренд Бебе Девојки Фустан цртан филм Деца Партија Фустани

AiLe Зајакот Година Нови Девојки Фустан Scrawl Шема Памук Принцеза се Облекуваат Лето Бренд Бебе Девојки Фустан

DEN 172.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
q801
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Декорација:
Лак
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
Екипажот Вратот
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Бренд Име:
AiLe Зајакот
девојка се облекуваат:
Мини
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Тексас
Јака:
-
Вистински Примерок:
-
Вграден Градник:
-
Производи во категоријата