.

.

Одлична цена
Симпатична Олаф Бела Чипка Туту Девојки Лето Облечи Детска Облека Младата Партија Фустани Fantasia Infantil Jurken Деца Девојка Облека

Симпатична Олаф Бела Чипка Туту Девојки Лето Облечи Детска Облека Младата Партија Фустани Fantasia Infantil Jurken

DEN 381.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
VD033
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
Бал
Стил:
Симпатична
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Јака:
О Деколте
боја:
Бела
Големина:
100(3T), 110(4T), 120(5T), 130(6T), 140(7T)
Возраст:
3-7years
Сезоната:
Лето
Производи во категоријата