.

.

Одлична цена
Нови Девојки Деца Деца Фаза Џез Танц Облека Dancewear За Девојки Sequins бал Туту Принцеза се Облекуваат Костим 20

Нови Девојки Деца Деца Фаза Џез Танц Облека Dancewear За Девојки Sequins бал Туту Принцеза се Облекуваат Костим 20

DEN 336.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
8T, 10T, 12T, 4T, 5T, 6T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
AIFEIYIYI
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Sequined
Силуета:
Бал
Број На Модел На:
100 110 120 130 140 150 160
Стил:
Симпатична
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Јака:
О Деколте
девојки туту sdress:
девојки бал фустан
Девојки Dancewear:
децата dancewear
девојки Танц Облека:
девојки танц костим
Децата Танц Облека:
Децата Танц Костим
Одговара век:
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 години
училиште Dancewear:
Меѓународен детски Ден
Производи во категоријата