.

.

Одлична цена
Лето Деца Девојки Тантела И Цвеќиња Фустани Бебе Девојка Принцезата Роденден Се Облекуваат Децата Бал Туту Се Облекуваат Децата Облека

Лето Деца Девојки Тантела И Цвеќиња Фустани Бебе Девојка Принцезата Роденден Се Облекуваат Децата Бал Туту Се Облекуваат

DEN 462.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
8T, 4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Декорација:
Цвеќиња
Силуета:
Бал
Број На Модел На:
девојки фустани
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SKABENLAM
деца:
деца фустани за девојки
Принцезата софија се облекуваат occassion:
Пролет, Есен облечи девојка
девојки облека:
Девојки Фустан, Девојки Фустани,Облека На Децата
фустан за девојка :
Божиќ Облечи , Партија Се Облекуваат,
децата се облекуваат:
Бебе Девојка Се Облекуваат, Катира Фустан
децата облека:
детска облека
Производи во категоријата