.

.

Одлична цена
GUYUNYI 2018 Лето Гроздобер Фустани Лимон Печати Флорални Коленото-Должина На Линија O Вратот 1950-тите Стил Елегантен Партија се Облекуваат CX819

GUYUNYI 2018 Лето Гроздобер Фустани Лимон Печати Флорални Коленото-Должина На Линија O Вратот 1950-тите Стил Елегантен

DEN 752.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Лето
Стил:
Гроздобер
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
GUYUNYI
Број На Модел На:
CX819
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Sashes
Сезоната:
Пролет / Лето
Производи во категоријата