.

.

Одлична цена
2018 Нова Пролет Деца Деца Слатка Убави Цвеќиња, Чипка Принцеза Фустан За Роденден, Свадба Партија Девојки Костим Танцување Фустан

2018 Нова Пролет Деца Деца Слатка Убави Цвеќиња, Чипка Принцеза Фустан За Роденден, Свадба Партија Девојки Костим

DEN 1793.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
9T, 11T, 13T, 15T, 5T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Shoulderless
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Цвеќиња
Бренд Име:
SexeMara
Sleeve Должина(cm):
Половина
Материјал:
Mesh,Полиестер,Чипка
Силуета:
Бал
Број На Модел На:
coparny004
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Производи во категоријата