.

.

Одлична цена
Падот Девојки Црвено Поврзана Фустан Деца Божиќ Фустани Зима Џемпери Фустани за Девојки Деца Плетени Облека 2-8 години

Падот Девојки Црвено Поврзана Фустан Деца Божиќ Фустани Зима Џемпери Фустани за Девојки Деца Плетени Облека 2-8 години

DEN 600.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
24M, 4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
Директно
Декорација:
Шема
Јака:
Екипажот Вратот
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Малку maven
Материјал:
Памук
Стил:
Англија Стил
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
боја:
Црвена
Големина:
2-3,3-4,4-5,5-6,6-7,7-8
Сезоната:
Зима, есен ,Пролет
Дебелина:
Дебели
Предиво дебелина:
Парична казна
страна-се чувствувам:
Мека
Материјал:
100% Памук
Тежина:
0.17 - 0.27kg
Производи во категоријата